Jak používat Google Analytics

Jak používat Google Analytics

1.Vytvoření účtu

Chcete-li používat Google Analytics, musíte se nejdříve zaregistrovat do služby. K tomuto účelu můžete použít svůj stávající účet Google nebo se můžete registrovat pro nový účet pomocí svého e-mailu.

2.Přidávání webových stránek

Po vytvoření účtu můžete začít přidávat na platformu webové stránky. Jakmile se dostanete na webovou stránku, najdete možnost přidat novou stránku a postupovat podle pokynů.

3.Kopírování kódu Google analytics

Po úspěšném přidání webové stránky vám bude přidělen unikátní kód pro Google analytics. Musíte tento kód kopírovat a vložit do stránek, které jste přidali do platformy Google Analytics. Poté můžete monitorovat různé návštěvníky a chování uživatelů na stránkách.

4.Vytváření výpisu

Google Analytics vám umožňuje tvorbu výpisu zastoupení návštěvníků, návštěvníka stránek a trvání návštěv. Můžete také porovnávat různé jednotlivce, cílové trhy nebo různé webové stránky na svou webovou stránku. To vám umožní lepší pochopení toho, jak vaše stránky fungují a jak by se měly dále vylepšovat.

5.Twittergráfiky

Google Analytics poskytuje také mnoho dalších způsobů, jak analýzy zobrazit. Mezi takové nástroje patří trasovací graf, trasovací sadu videí a různé nástroje pro twitterové grafiky. Ty vám pomohou pochopit, co se na vašich webových stránkách děje a jaká je náklonnost publika k vám.

Poznejte potenciál Google Analytics a udělejte to nejlepší z vaší online prezentace!