Jak přidat fotku na Instagram


Jak přidat fotku na Instagram

Instagram je světoznámá sociální síť, skrze kterou je možné sdílet fotky a videa se svými přáteli. Přidávání fotek na Instagram není obtížné a je snadné se rychle naučit. Pokud si chcete svůj Instagram účet obohatit o vlastní fotografie, jsou zde následující kroky, jak na to:

Krok 1: Nainstalujte si aplikaci Instagram

Instagram byl poprvé vydán v roce 2010 a od té doby se stává stále populárnější. Aplikace je dostupná pro operační systémy Apple iOS a Android. Můžete si ji stáhnout z obchodu se softwarem:

  • Apple App Store
  • Google Play

Krok 2: Vytvořte si účet Instagram

Poté, co nainstalujete aplikaci, budete muset registrovat účet. Pokud už máte účet Facebook, můžete jej použít pro skutečně rychlé vytvoření účtu Instagram. Potom, co se zaregistrujete, budete moci začít nahrávat fotografie.

Krok 3: Naložte fotky na Instagram

Až se přihlásíte do svého účtu, budete moci kliknout na ikonu +, která se nachází vlevo dole. Označí se vám galerie, odkud můžete vybrat fotografii pro její nahrání. Jakmile vyberete obrázek, můžete jej upravit a nastavit některé z dalších nastavení, která vám Instagram poskytuje.

Krok 4: Pošlete svou fotku

Až budete se svou fotografií spokojeni, stačí ji odeslat. Na obrazovce se objeví “Odeslat příspěvek“, takže stačí kliknout a hotovo!

Nyní můžete sdílet svou fotografii se svými přáteli a dalšími lidmi na Instagramu. Takže co čekáte? Vyzkoušejte to!