Jak přidat stránku do vyhledávače Google

Jak přidat stránku do vyhledávače Google

Přidání nové stránky do hledání v Google není až tak složitá procedura. Určitě se to ale vyplatí, protože to může přinést spoustu nových návštěvníků. Jak začít?

Krok 1: Vyplňte například formulář Google Search Console.

Hlavním prvkem, který vám pomůže vaši stránku uvést do vyhledávače Google, je Search Console. Je to bezplatný nástroj od Google, který vám umožní tuto proceduru provést s minimálním úsilím.

Krok 2: Prověřte, zda jsou všechny stránky v pořádku.

Jakmile se zaregistrujete do Google Search Console, prohlédněte si, jestli váš webový obsah odpovídá standardům, které Google vyžaduje. Pokud ne, je potřeba stránky opravit.

Krok 3: Vytvořte odkazování mezi weby.

Mezi další kroky, které je potřeba provést, abyste svůj web uvedli do vyhledávání Google, patří vybudování odkazového portfolia. Tímto způsobem vytvoříte silné zpětné odkazy, díky kterým vaše stránka dosáhne dobrého umístění v hledání Google.

Krok 4: Vytvořte zdrojový soubor robots.txt.

Robots.txt je speciální soubor, který Google používá k omezení přístupu do některých stránek. Tento soubor by měl být umístěn v kořenovém adresáři vašeho webu a měl by být vyplněn správným způsobem.

Krok 5: Vytvořte zdrojový soubor sitemap.xml.

Sitemap.xml je soubor, který obsahuje podrobné informace o stránkách, které jste vytvořili. Tímto způsobem Google dokáže identifikovat každou stránku vašeho webu a zajistit její správné indexování.

Krok 6: Zaregistrujte stránku do Google AdSense.

Google AdSense je program, který vám umožní vydělat peníze prostřednictvím vašich webových stránek. Tímto způsobem si můžete propagovat stránky a vystřelit svůj web směrem k identifikaci ve vyhledávači Google.

Krok 7: Používejte SEO zkušenosti pro optimalizaci stránek.

Posledním krokem při vyhledávání your stránek ve vyhledávači Google je zahájení SEO úprav. Toto zahrnuje:

  • Bádání klíčových slov a jejich optimální vložení do stránek
  • Optimalizace webových stránek pro rychlé načítání a snadné ovládání
  • Vytvoření jedinečného a kvalitního obsahu, který je relevantní pro vaše zákazníky
  • Provádění změn na stránce tak, aby odpovídaly vysokým standardům Google

Úspěšné podniknutí všech těchto kroků je krokem blízko k tomu, aby byla vaše webová stránka dostupná z vyhledávače Google.