Jak přidat stránky do vyhledávače


Jak přidat stránky do vyhledávače?

Vyhledávače jsou klíčem k úspěšnému on-line podnikání. Je důležité přidat svou webovou stránku do vyhledávačů, aby se lidé mohli dostat k vašim informacím, produktům nebo službám. Jakmile je vaše webová stránka přidána, její umístění v přírodě je odrazem její online přítomnosti.

Krok 1: Zaregistrujte se pro zařazení stránek do vyhledávačů

K získání výsledků vyhledávání, musíte se nejprve zaregistrovat se v hlavních vyhledávacích službách, jako jsou:

  • Google
  • Yahoo!
  • Bing

Pro některé vyhledávače, musíte mít účet na jejich webu a poskytnout informace, jako je URL vaší webové stránky, klíčová slova a podrobnosti o stránce.

Krok 2: Instalujte na svou webovou stránku robotníka

Navštivte webovou stránku vyhledávače a nainstalujte webového “robotníka”. Program slouží k propagaci a průzkumu vašich stránek. Robotník provede prohledání vaší webové stránky a pochopí obsah stránky a budou upravovat index.

Krok 3: Získejte odkazy pro váš web

V současné době má vyhledávač zájem o stránky, které obsahují kvalitní odkazy. Je-li vaše stránka založena na dobrém marketingu o zpětných odkazech, zdůrazní to poskytnutí lepšího umístění ve vyhledávání. Možnosti získat odkazy jsou: obrázky, blogování, sdílení obsahu na sociálních médiích, pod články a odkazy na vaše webové stránky.

Krok 4: Úklid!

Držte se struktury URL pro své stránky. Čisté URL bez přidružených kódů vytvářejí mnohem lepší výsledky pro vyhledávání. Ujistěte se, že slug obsahuje důležitá klíčová slova. Pro lepší zobrazování je také důležité vložit metata popisky a poskytnout čisté informace o stránce, jako je její popis a klíčová slova.

Všechny tyto kroky mohou být řešeny použitím SEO (Search Engine Optimization) a pomáhají přinejmenším zvýšit možnost nalezení vaší webové stránky vyhledávačem.