Jak udělat logo v křivkách


Jak udělat logo v křivkách

Logo vyrobené ve správných křivkách může sloužit společnosti užitečným způsobem – pomáhá pozvednout její image, udělat ho rozpoznatelným a kreativním. Použití křivek v desingování loga prohloubuje jeho značku a zvýrazňuje jeho jedinečnost. Pokud se rozhodnete vepsat křivky do svého loga, existují dva způsoby, jak to provést.

Použití hotových křivek

Některé software, jako je Adobe Illustrator, umožňuje navrhovat vektory ve formě křivek. Existuje mnoho hotových křivek připravených k editování, což může ušetřit čas a úsilí navrhování. Tyto software vám umožňují vytvářet křivky vyplývající z vaší představivosti, a to buď ručně nebo s použitím jiných technik, například pomocí vyhlazovacích nástrojů.

Vlastní křivkam

Jednou velmi užitečnou funkcí, kterou mohou tyto programy nabídnout, je vytváření křivek za využití křivkových nástrojů. Tyto nástroje umožňují uživatelům snadno vytvářet křivky. Křivky vytvářené pomocí křivkových nástrojů mohou znít zastrašující, ale mohou být docela jednoduché po jejich trochu pozornějšímu studiu. Křivky mohou být tvořeny pomocí:

  • Ovládacích bodů
  • Táhle
  • Směrových počátků a konců
  • Držáků křivek

Nejlepší cesta k vytvoření loga ve správných křivkách začíná částečným seznámením s křivkami a nápadem o výsledku, který chcete dosáhnout. S trochou cviku lze tyto křivky naučit vytvářet a dokonce i jejich generování automatizovat. Jako v případě jakéhokoliv dalšího grafického designu a vzhledu je klíčem k vytváření úžasného loga ve křivkách experimentování.