Jak uložit fotky z Instagramu


Jak uložit fotky z Instagramu?

Instagram je skvělý způsob jak sdílet fotografie sotva se stačím dotknout. Sotva položím dotyk, obrázek je okamžitě připraven, aby bylo dobré pro ostatní. Ale co když chcete uložit několik fotografií, abyste v budoucnu na ně mohli znovu zavzpomínat? Řekněme, že jste vy nebo někdo z vašeho okruhu se stal slavným a chcete se v budoucnu podívat na vaše první become famózní fotografie? Nebo chcete jen znovu zahlédnout váš nejúžasnější selfie? Pokud ano, přečtěte si tento článek o tom, jak uložit fotky z Instagramu.

Uložení ve vašem telefonu/tabletu

Toto je asi nejjednodušší způsob, jak uložit fotky z Instagramu, avšak je důležité mít na paměti, že budete mít k dispozici pouze nízkorozlišenou verzi obrázku. Stačí k tomu se podívat na post a kliknout na ikonu šipky nahoru vedle tlačítka lajkování a sdílení. Na další obrazovce budete mít možnost zvolm zda-li chcete sdílet obrázek nebo uložit fotografii. Chcete-li uložit, vyberte Galaxy a vaše uložené fotografie se objeví ve fotoaparátu telefonu nebo tabletu.

Uložení pomocí webového prohlížeče

Pokud se rozhodnete fotografii uložit přímo z Instagram na počítač, můžete to udělat pomocí oknů nebo prohlížeče Mac. Je velmi jednoduché se podívat na obrázek a stáhnout jeho předplatného po stisknutí v podpisu růžového tlačítka “Více” (More) v levé části postu. Následně otevřte obrázek přímo na Instagramu a stáhněte jej až do Vašeho počítače.

Uložení pomocí aplikace

Pokud chcete uložit své fotografie do počítače, můžete použít aplikace, jako je Instaport neboli DownloadGram. Tyto aplikace dovolují vytvořit účty a uložit libovolná data bezplatně. Aplikace zachytí a uloží veškerou Vaší instagramovou aktivitu, ať již se jedná o fotografie nebo krátká videa. Je to perfektní pro ty, kteří chtějí mít uloženou online archiv své fotografie. Také můžete dokonce těžit z různých filtrů a způsobů, jak usnadnit hledání fotografií.

V závěru je důležité si uvědomit, že existuje několik různých způsobů, jak uložit fotografie z Instagramu. Vyberte si ten, který nejlépe souvisí s tím, co chcete. Ať už je to uložení přímo ze vráski nebo přes aplikaci, stačí si vybrat a můžete se vrátit se příjemnými vzpomínkami.