Jak velké příruční zavazadlo do letadla


Jak velké příruční zavazadlo do letadla?

Jako cestující letadlem můžete cestovat s několika typech zavazadel. Mezi tyto typy patří registrované zavazadlo, příruční zavazadlo a palubní zavazadlo. Příruční zavazadlo se nosí na palubu, kde je nutné se řídit přísnými omezeními, a proto je velmi důležité, aby bylo ve správných rozměrech.

Velikost příručního zavazadla

Velikost příručního zavazadla se liší v závislosti na letecké společnosti, ale obvykle mohou být zavazadla nejvýše do těchto rozměrů:

  • Délka: 55-56 cm
  • Šířka: 33-40 cm
  • Výška: 20-32 cm
  • Objem: 10 kg

Tato zavazadla také obvykle mají přídavné kapsy na cestovní doklady a drobnosti s oddělenou batožinou. Je třeba také mít na paměti, že obvyklá váha a objem příručního zavazadla do letadla se liší v závislosti na několika činitelech, jako je destinace, tarif nebo letecká společnost.

Co se dá do příručního zavazadla?

Většinou do příručního zavazadla patří předměty, které jsou nezbytné pro cestujícího po celou dobu letu.Je třeba dávat pozor, aby příruční zavazadlo nebylo přeplněno. V něm lze nést potřebné osobní věci, jako je oblečení, boty, toaletní potřeby, doklady, elektronická zařízení a podobně.

Všechny návrhy musí být náležitě schváleny leteckou společností, aby poskytla bezproblémový zážitek z letu. Nezapomeňte před zajištěním jakéhokoli zavazadla požádat svou leteckou společnost o platné pravidla a předpisy.

Závěr

Abyste mohli v klidu cestovat, doporučuje se, abyste pečlivě prověřili předpisy své letecké společnosti ohledně velikosti a váhy příručního zavazadla. Kontrola rozměrů a hmotnosti je nezbytná, abyste mohli celou cestu jak nejlépe komfortně strávit.