Jak vyplnit estu


Jak vyplnit ESTU?

ESTA je elektronická schválení cesty pro občany USA a cizinců, kteří mají nárok na využití vízového systému pro pohyb po Spojených státech, aniž by musely požádat o vízum.

Jak vyplnit ESTA?

K vyplnění formuláře ESTA budete potřebovat několik informací z vaší pasové cesty, jako je například vaše jméno, datum narození a cíl vaší cesty. Zeptá se vás také na podrobnosti vámi plánovaného cestovního itineráře a požádá vás o jedinečný identifikační pořadový číslo, který je uveden na vaší pasové cestě.

V následujícím seznamu jsou uvedeny kroky, které je třeba sledovat, pokud chcete vyplnit formulář ESTA:

  • Krok 1: Přejděte na U.S. Customs and Border Protection (CBP) ESTA stránku.
  • Krok 2: Vyplňte formulář ESTA. Získají se zde informace o vaší pasové cestě, včetně jména, datu narození a požadovanou adresou pobytu.
  • Krok 3: Ujistěte se, že jste vyplnili všechny nezbytné údaje. Čím více informací uvedete, tím větší pravděpodobnost vyplnění úspěšného požadavku.
  • Krok 4: Potvrďte, že souhlasíte s podmínkami a riziky cestování a uvedenými informacemi na formuláři ESTA a že jste přečetli zákon o ESTA.
  • Krok 5: Zvolte možnost platby podle svých potřeb. Formulář ESTA vyžaduje platbu online k dokončení úspěšné žádosti.
  • Krok 6: Po potvrzení se zobrazí potvrzení vyplnění formuláře ESTA. Uložte si toto potvrzení do svých záznamů s cestovními dokumenty.

Ujistěte se, že jste formulář ESTA úspěšně vyplnili a vyplnili všechny nezbytné podmínky. Váš úspěšný požadavek ESTA by měl být červený nebo elektronická verze potvrzení doručena do několika hodin. Je třeba se ujistit, že váš požadavek ESTA byl úspěšně schválen, než opustíte americkou zemi.