Jak zjistit název webové stránky


Jak zjistit název webové stránky

Internet je dnes běžnou součástí života mnoha lidí. Existuje nepočítaně webových stránek, které si uživatelé oblíbilies, aby našly potřebné informace.
Následující návod Vám pomůže zjistit název každé webové stránky.

Krok 1: Otevřete webovou stránku

Nejprve je třeba otevřít požadovanou webovou stránku. Můžete to udělat z různých způsobů, např. uložením adresy stránky, použitím vyhledávače, atd.

Krok 2: Zkontrolujte celý název stránky

Tímto krokem zjistíte celý název stránky. Název je obvykle ve vrchní části okna prohlížeče. Většinou ho lze také nalézt vedle ikony této webové stránky.

Krok 3: Zkontrolujte URL adresu webové stránky

Když naleznete URL adresu stránky, můžete ve stránce najít název stránky. Název stránky se nachází mezi prvními “lomítky” a uvítací stránka obvykle začíná s ” www.”.

Krok 4: Získejte zpětnou vazbu

Pokud nejste schopni zjistit název stránky prostřednictvím názvu nebo URL adresy stránky, je nejlepší se obrátit na autora nebo administrátora webové stránky. To je špatnou variantou, ale také dobrým způsobem, jak se toto dozvěděti.

Shrnutí:

  • Otevřete webovou stránku
  • Zkontrolujte celý název stránky
  • Zkontrolujte URL adresu webové stránky
  • Získejte zpětnou vazbu

Tento návod Vám pomůže získat název stránky jakékoli webové stránky, ale zalesa obrátit se na autora a administrátora stránky, pokud nejste schopni název odhadnout.