Jak zjistit zpětné odkazy

Jak zjistit zpětné odkazy

Zpětné odkazy jsou důležitou součástí budování silného přítomnosti vaší webové stránky na webu. To může být nesmírně užitečné pro propagaci vaší stránky a pro vylepšení jejího hodnocení v hledání. Jsou to také odkazy, na které učitelé přiřazující známky ve škole zdroj informací. Snadným způsobem zjištění zpětných odkazů je použití nějakého ze široké nabídky bezplatných i placených nástrojů pro sledování:

Nejlepší nástroje na sledování zpětných odkazů

  • Ahrefs – Bezplatný nástroj pro sledování zpětných odkazů.
  • Majestic SEO – Placený nástroj pro sledování zpětných odkazů.
  • Google Search Console – Bezplatný nástroj pro sledování zpětných odkazů, který je navržen tak, aby byl kompatibilní se všemi stránkami na síti Google.

Tyto nástroje vám umožňují analyzovat, o kolik zpětných odkazů je na vaší webové stránce a které domény je odkazují. Mohou také sledovat, jaké odkazy odkazují na odkazy na vaší webové stránce, což usnadňuje identifikovat domény, které jsou zdrojem zpětných odkazů. Můžete také využít nástroje jako Google Analytics, který vám umožňuje sledovat odkazy na stránce s cílem zjistit, které odkazy na vaši stránku mají největší dopad. To vám umožní snadno zlepšit jejich SEO.