Kde najdu archiv na Instagramu


Kde najdu archiv na Instagramu?

Pokud chcete archivovat své staré příspěvky na Instagramu, ale nevyhnete se zvídavým očím sebe samých, můžete si všechny příspěvky zachovat a zachovat si seznam archivů. Abyste to mohli udělat, musíte vědět, kde to najít.

Krok 1: Otevři aplikaci Instagram

Abyste mohli najít a přistupovat k archivům, potřebujete mít nainstalovanou aplikaci Instagram na svém telefonu či tabletu. Pokud to ještě nemáte, nejprve si aplikaci nainstalujte.

Krok 2: Nastavte obrazovku účtu

Přejděte na přihlašovací obrazovku a otevřete vlastní profil. Po zadání vašeho ID a hesla vám se otevře obrazovka účtu.

Krok 3: Zvolte nastavení účtu

Klepněte na ikonu gear, která se nachází v horní části obrazovky profilu. To vás přesune na stránku Nastavení účtu, kde si můžete zvolit, jak budete účet používat.

Krok 4: Zvolte “Nástroje”

Na stránce Nastavení účtu si zvolte možnost Nástroje. Tam naleznete všechny vaše uložené příspěvky a budete moci zvolit, které chcete archivovat.

Krok 5: Archiv příspěvků

Nyní si můžete vybrat archivovaný příspěvek, a klepnutím na Archivuj se všechny údaje uloží v seznamu archivů, kde si je můžete prohlížet bez obav.

Můžete archivovat neomezený počet fotek a videí, ale do seznamu nebudou zahrnuty komentáře, líbí mi to nebo změny hesla. Také si nezapomeňte zaznamenat datum archivování, abyste měli všechny informace po ruce.

Krok 6: Seznam archivů

Abyste se v seznamu archivů mohli dobře orientovat, můžete si vytvořit strukturu podle data nebo podle kategorie.

  • Seřaďte údaje podle data – Vytvořte svoje archivy uspořádáním příspěvků v chronologickém pořadí podle data archivování.
  • Seřaďte údaje podle kategorie – Fotky můžete seřadit podle kategorií (cestování, rodina, zvířata, atd.). Tím docílíte lepší orientace v archivu.

Tím jste se dozvěděli, kde najít seznam archivů na Instagramu. Archivovat fotky a videa je snadné a rychlé. Díky tomu se můžete v tomto seznamu orientovat a vyhnete se zvídavým pohledům do minulosti.