Kde uplatnit sodexo cafeteria


Kde uplatnit Sodexo Cafeteria?

Cafeteria Sodexo je elektronická stravenka, která se skládá z poukázek pro občerstvení a stravování a může být vyplacena jako součást pracovního platu. Zakoupit a využívat stravenky Sodexo mohou zaměstnavatelé zaměstnancům i samotnému zákazníkovi. Cafeteria Sodexo je dostupná v několika typech. Často se uplatňuje v supermarketech, restauracích a jiných stravovacích zařízeních. Tržby z cafeteria Sodexo zvyšují obchodní zisky provozoven i stravenek.

Široká škála míst, kde lze využít Cafeteria Sodexo:

  • Supermarkety: Cafeteria Sodexo se dá bez problémů uplatnit ve všech typických supermarketech a obchodních domů jako Lidl, Albert, Kaufland, Billa, Interspar atd.
  • Restaurace: Cafeteria Sodexo je vítána v restauracích různých kuchyních po celé republice, od českých restaurací až po restaurace různých národních specialit. Restaurace Makro a McDonald’s přijímají stravenky Sodexo.
  • Nákuparty: V nákupních centrech jako Arkády Pankrác, Černý Most nebo Atrium Flora lze stravenky Cafeteria Sodexo uplatnit na věci pro domácnost, oblečení, šperky a řadu dalších věcí.
  • Wellness služby: Cafeteria Sodexo lze uplatnit na wellness služby, jako jsou masáže, solária, posilovny a další.

Při výběru místa, kde lze využít Cafeteria Sodexo, je potřeba se informovat o možnostech lokálního obchodu a zkontrolovat, zda stravenka Sodexo je přijímána.