Kdy davat prispevky na Instagram


Jak často dávat příspěvky na Instagram?

Udržování úspěšného účtu na Instagramu vyžaduje pečlivou kombinaci příspěvků, interakce s fanoušky a kvalita vašeho obsahu. Neexistuje žádný jediný požadavek na příspěvky, ale události na sociálních médiích běží v mnohem rychlejším tempu, takže většina úspěšných odborníků se drží některého z následujících doporučení:

Jak často sdílet na Instagramu:

  • Každý den: Jedním z nejpopulárnějších středních způsobů je vložit jeden nový příspěvek denně. Avoid saturace, sdílet kvalitní obsah a vyhnout se opakování stejného typu zprávy.
  • Každé dva dny: Pokud budete následovat tento model, měli byste být schopni obvykle vložit až tři příspěvky denně, které se budou obvykle sdílet každý druhý den.
  • Jedenkrát týdně:Vytvořte jeden nebo dva příspěvky ke zvýraznění silného příběhu nebo vizuálního stylového pojetí, které informuje váš účet.

V souladu s tím, co uvádíte v životopise, musíte vložit správnou kombinaci dat poskytnuté výše. Nezapomeňte, že vývoj různých reakcí na Instagramu se může lišit od jiných sociálních médií, takže vyzkoušejte různé postupy, pozorujte svou zpětnou vazbu a na základě toho se rozhodněte.