Kdy je nejlepsi přidat fotku na Instagram


Kdy je nejlepší přidat fotku na Instagram?

Chcete se na Instagramu prezentovat svým nejlepším obsahem? Pak je důležité vědět, kdy je nejlepší čas na přidání fotky.

Víte, kdy je nejlepší přidat fotku?

Nejlepší čas pro přidání fotky na Instagram závisí na publiku, který chcete sledovat. Nejlepší je doba odpoledne, přibližně od 15 do 17 hodin. Obecně platí, že čím více likes a komentářů vaše fotka získá, tím více bude Instagram umožňovat lidem vidět vaše fotky.

Následující je seznam důvodů, proč je nejlepší publikovat fotky na Instagram v určitou dobu:

  • Lidé v tuto dobu jsou nejaktivnější: Lidé mají večer a odpoledne tendenci být nejaktivnější. Když publikujete fotky v tuto dobu, máte tendenci získat nejvíce likes a komentářů.
  • Publikujete dříve než vaše konkurence: Pokud chcete mít náskok před svou konkurencí, zveřejněte fotku večer, aby bylo vaše sdílení jedno z prvních, které lidé uvidí na Instagramu.
  • Máte více času se starat o svěží obsah: Pokud tolik nepublikujete, večer je ideální doba pro vydávání obsahu. To vám dá více času na přípravu a úpravu kvalitního obsahu.

Závěr

Publikování obsahu na Instagram v určitou dobu může být prospěšné pro získání více likes a komentářů. Nejlepší čas pro přidání fotek je od 15 do 17 hodin.