Jak přidat reels do příběhu


Jak přidat reels do příběhu

Instagram Reels jsou skvělým způsobem, jak se více propojit se svými sledujícími a sdílet příběh. Tyto krátké videa obsahující 15 až 30 sekund trvající aktualizace o vašem denním životě a nápady mohou být vytvářeny pro každého – od podnikatele po fotografa až po amatérského kreativce. Následující návod ukazuje, jak přidat Reels do vašeho příběhu.

Krok 1: Otevřete Instagam a klepněte na ikonu Reels

Po otevření Instagramu se vám zobrazí obrazovka se vašimi příběhy. Klikněte na ikonu Reels vedle tlačítka Publikovat.

Krok 2: Nahrávání videa

Nahrajte své video kliknutím na tlačítko Nahrát video a vyberte si videa nebo obrázky, které chcete začlenit do svého příběhu. Video můžete prodloužit nebo zkrátit, přidat filtr a hudbu anebo sdílet svou současnou polohu.

Krok 3: Úprava a publikování

Po stisknutí tlačítka Nahlásit můžete vybrat obálku vašeho příběhu a upravit název video nebo popis. Jakmile máte vše nastaveno, klepněte na tlačítko Publikovat a vaše příběh bude hotov.

Bonusové tipy:

  • Používejte hashtagy, aby vás lidé mohli snáze najít.
  • Vyzkoušejte jiné efekty pro zábavnější příběh.
  • Experimentujte s hudbou a efekty, aby vaše příběhy vypadaly více profesionálně.

Reels jsou pozoruhodnou a názornou příležitostí pro sdílení vašeho příběhu s ostatními uživateli sociálních médií. Přidejte si je do svého příběhu se stejnou lehkostí a pocitem z odměny, se kterou můžete publikovat fotografie na Instagramu. Užijte si to!