Jak upravit příspěvek na Instagramu


Jak upravit příspěvek na Instagramu

Instagram je neuvěřitelně populární sociální síť, často využívaná pro sdílení fotografií a videí. Abyste však mohli využít její plný potenciál, je třeba umět svoje příspěvky také upravovat. Následující body Vám napoví, jak jednoduše upravit příspěvek na Instagramu.

1. Krok: Vyberte typ příspěvku

Před upravováním příspěvku je nutné zvolit jeho typ z nabídky. Instagram poskytuje tři základní typy příspěvků: fotografie, videa a účty (stories). Každý z těchto typů příspěvku může mít různé nastavení pro úpravu:

  • Fotografie: Možnosti úprav jsou neomezené a můžete je použít k přizpůsobení fotografie, měnit její styl, dokreslit, upravit kontrast, barvy a další.
  • Videa: Videa můžete zkrátit, změnit styl, upravit jeho barvy a také je k tomu přidat hudbu.
  • Účty: Účty mohou být také upraveny, a to umístěním textu nebo fotek/videí.

2. Krok: Upravte příspěvek

Až vyberete typ příspěvku, nyní již můžete příspěvek upravovat. V několika krocích si můžete nadefinovat požadované parametry, přidat loga, titulky, tagy, hashtagy, popisky a další úpravy. Současně můžete také vybrat platformy, na které chcete tento příspěvek publikovat.

3. Krok: Uložte příspěvek

Poté, co jste příspěvek upravili, je nutné jej uložit. V tomto kroku se také rozhodnete, zda si příspěvek chcete nechat pro budoucí použití nebo jej ihned publikovat na sociální síť. Také je možné tento příspěvek kdykoli později upravit či mazat. Hotovo!